Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
21 | 04 | 2018
Menu
Погода

12 травня 2016 р. в м. Енергодар відбувся відкритий форум "Партнерство бізнесу і влади - запорука збалансованого розвитку м. Енергодар"

 Гостями форуму були Надзвичайний і Повноважений Посол Канади в Україні Роман Ващук, представники Посольства Канади, Проекту ПРОМІС, міжнародних донорів, Запорізької обласної ради, облдержадміністрації.

Також до участі у форумі були запрошені зацікавлені представники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичні особи - підприємці Запорізької області, громадські діячі, серед яких і представники ЕІДМУ ім. Р.Г. Хеноха "КПУ".

Учасники заходу розглянули Проект стратегії розвитку міста, обговорили можливості для громадськості приймати участь у грантових програмах, в першу чергу – в напрямку розвитку малого та середнього бізнесу.

 

бизнес-форум 

2016-05-12 160

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

11 листопада в м. Запоріжжя в конференц-залі стадіону Славутич-Арена відбувся захід, спрямований на розвиток підприємницької діяльності Запорізької області - Zaporizhzhia Business Booster (BBZ).

Детальніше...

09 листопада директором ЕІДМУ "КПУ" Ткаченко В. С. була організована екскурсія для викладачів та студентів Класичного приватного університету (м. Запоріжжя) на чолі з директором Інституту управління Мерзляк А. В. на Запорізьку атомну електростанцію.

Детальніше...

23 жовтня в приміщенні Запорізької обласної ради в рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки відбулось засідання конкурсної комісії з відбору бізнес-планів.

Детальніше...

3.09.2017 в ЕІДМУ «КПУ» відбулась зустріч керівництва інституту з представниками Енергодарського міського центру зайнятості – директором Солдатенко Іриною Олександрівною та спеціалістом з профорієнтації Ковалюк Світланою Іванівною.

Детальніше...

 1 вересня в Енергодарському інституті державного та муніципального управління. 

Детальніше...

 18-19 травня за участю Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія) в Запорізькому національному університеті провів свою роботу масштабний дводенний міжнародний семінар «Виклик багатомовної освіти в Україні».

 

Детальніше...