Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
22 | 02 | 2019
Menu
Погода

12 травня 2016 р. в м. Енергодар відбувся відкритий форум "Партнерство бізнесу і влади - запорука збалансованого розвитку м. Енергодар"

 Гостями форуму були Надзвичайний і Повноважений Посол Канади в Україні Роман Ващук, представники Посольства Канади, Проекту ПРОМІС, міжнародних донорів, Запорізької обласної ради, облдержадміністрації.

Також до участі у форумі були запрошені зацікавлені представники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичні особи - підприємці Запорізької області, громадські діячі, серед яких і представники ЕІДМУ ім. Р.Г. Хеноха "КПУ".

Учасники заходу розглянули Проект стратегії розвитку міста, обговорили можливості для громадськості приймати участь у грантових програмах, в першу чергу – в напрямку розвитку малого та середнього бізнесу.

 

бизнес-форум 

2016-05-12 160

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Сьогодні в Енергодарському інституті державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха "Класичного приватного університету" відповідно до наказу МОН України від 04.06.2018 р. № 1062-л, з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки "Правознавство" розпочала свою роботу експертна комісія. 

Детальніше...

В рамках стратегії розвитку Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха «Класичного приватного університету» одним з найважливіших пунктів є розширення баз для проходження практик і стажувань студентами вузу. 

Детальніше...

 7-8 травня в Енергодарському інституті були проведені майстер-класи «Методи візуалізації інноваційних ідей» за спеціальностями «Менеджмент» і «Економіка підприємства»  

Детальніше...

11 листопада в м. Запоріжжя в конференц-залі стадіону Славутич-Арена відбувся захід, спрямований на розвиток підприємницької діяльності Запорізької області - Zaporizhzhia Business Booster (BBZ).

Детальніше...

09 листопада директором ЕІДМУ "КПУ" Ткаченко В. С. була організована екскурсія для викладачів та студентів Класичного приватного університету (м. Запоріжжя) на чолі з директором Інституту управління Мерзляк А. В. на Запорізьку атомну електростанцію.

Детальніше...

23 жовтня в приміщенні Запорізької обласної ради в рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки відбулось засідання конкурсної комісії з відбору бізнес-планів.

Детальніше...