Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
24 | 09 | 2017
Menu
Погода

12 травня 2016 р. в м. Енергодар відбувся відкритий форум "Партнерство бізнесу і влади - запорука збалансованого розвитку м. Енергодар"

 Гостями форуму були Надзвичайний і Повноважений Посол Канади в Україні Роман Ващук, представники Посольства Канади, Проекту ПРОМІС, міжнародних донорів, Запорізької обласної ради, облдержадміністрації.

Також до участі у форумі були запрошені зацікавлені представники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичні особи - підприємці Запорізької області, громадські діячі, серед яких і представники ЕІДМУ ім. Р.Г. Хеноха "КПУ".

Учасники заходу розглянули Проект стратегії розвитку міста, обговорили можливості для громадськості приймати участь у грантових програмах, в першу чергу – в напрямку розвитку малого та середнього бізнесу.

 

бизнес-форум 

2016-05-12 160

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

3.09.2017 в ЕІДМУ «КПУ» відбулась зустріч керівництва інституту з представниками Енергодарського міського центру зайнятості – директором Солдатенко Іриною Олександрівною та спеціалістом з профорієнтації Ковалюк Світланою Іванівною.

Детальніше...

 1 вересня в Енергодарському інституті державного та муніципального управління. 

Детальніше...

 18-19 травня за участю Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія) в Запорізькому національному університеті провів свою роботу масштабний дводенний міжнародний семінар «Виклик багатомовної освіти в Україні».

 

Детальніше...

 У цьому місяці відбулася зустріч директора Енергодарського інституту Володимира Сергійовича Ткаченка із представниками Енергодарського міського центру зайнятості та директором Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Детальніше...

 27 квітня 2017 року Енергодарський інститут гостинно вітав майбутніх абітурієнтів на святі День відкритих дверей, а студентство приємно вразило святковим флеш-мобом. 

Детальніше...

 11 квітня з метою поліпшення санітарного та естетичного стану території Енергодарського інституту 

Детальніше...