Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
24 | 09 | 2017
Menu
Погода

Рем Германович Хенох (29 серпня 1926, Смоленськ2004, Москва)—радянський інженер-будівельник.

Син розстріляного в 1938 р. викладача економіки у Вищій партійній школі. Жив у Смоленську, потім в евакуації в Іркутську. Закінчив Іркутську школу військових техніків, потім Московський будівельний інститут.

Працював на відновленні зруйнованих у роки Великої Вітчизняної війни Білоруської й Сталінградської ГРЭС, потім на будівництві Слов'янської, Придніпровської, Углегорскої ГРЭС.

В 19691996 гг. Рем Хенох був начальником Енергодарбуду — підприємства, що будувало спершу Запорізьку ГРЭС, а потім Запорізьку АЕС. Одночасно з нуля будувалося місто, що одержало назву Енергодар. Йому було присвоєно звання Заслужений будівельник Радянського Союзу й Заслужений будівельник України.

Ним уперше був застосований потоковий метод будівництва, відомий як «швидкісна технологія» або «будівельний конвеєр».

 

Погруддя Рема Германовича Хеноха біля головного корпусу ЕІДМУ "КПУ", встановлено 22 грудня 2008 р. Скульптор - Володимир Ходирєв.

img 0016-fasad-eidmu

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

3.09.2017 в ЕІДМУ «КПУ» відбулась зустріч керівництва інституту з представниками Енергодарського міського центру зайнятості – директором Солдатенко Іриною Олександрівною та спеціалістом з профорієнтації Ковалюк Світланою Іванівною.

Детальніше...

 1 вересня в Енергодарському інституті державного та муніципального управління. 

Детальніше...

 18-19 травня за участю Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія) в Запорізькому національному університеті провів свою роботу масштабний дводенний міжнародний семінар «Виклик багатомовної освіти в Україні».

 

Детальніше...

 У цьому місяці відбулася зустріч директора Енергодарського інституту Володимира Сергійовича Ткаченка із представниками Енергодарського міського центру зайнятості та директором Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Детальніше...

 27 квітня 2017 року Енергодарський інститут гостинно вітав майбутніх абітурієнтів на святі День відкритих дверей, а студентство приємно вразило святковим флеш-мобом. 

Детальніше...

 11 квітня з метою поліпшення санітарного та естетичного стану території Енергодарського інституту 

Детальніше...