Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
22 | 02 | 2019
Menu
Погода

Рем Германович Хенох (29 серпня 1926, Смоленськ2004, Москва)—радянський інженер-будівельник.

Син розстріляного в 1938 р. викладача економіки у Вищій партійній школі. Жив у Смоленську, потім в евакуації в Іркутську. Закінчив Іркутську школу військових техніків, потім Московський будівельний інститут.

Працював на відновленні зруйнованих у роки Великої Вітчизняної війни Білоруської й Сталінградської ГРЭС, потім на будівництві Слов'янської, Придніпровської, Углегорскої ГРЭС.

В 19691996 гг. Рем Хенох був начальником Енергодарбуду — підприємства, що будувало спершу Запорізьку ГРЭС, а потім Запорізьку АЕС. Одночасно з нуля будувалося місто, що одержало назву Енергодар. Йому було присвоєно звання Заслужений будівельник Радянського Союзу й Заслужений будівельник України.

Ним уперше був застосований потоковий метод будівництва, відомий як «швидкісна технологія» або «будівельний конвеєр».

 

Погруддя Рема Германовича Хеноха біля головного корпусу ЕІДМУ "КПУ", встановлено 22 грудня 2008 р. Скульптор - Володимир Ходирєв.

img 0016-fasad-eidmu

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Сьогодні в Енергодарському інституті державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха "Класичного приватного університету" відповідно до наказу МОН України від 04.06.2018 р. № 1062-л, з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки "Правознавство" розпочала свою роботу експертна комісія. 

Детальніше...

В рамках стратегії розвитку Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха «Класичного приватного університету» одним з найважливіших пунктів є розширення баз для проходження практик і стажувань студентами вузу. 

Детальніше...

 7-8 травня в Енергодарському інституті були проведені майстер-класи «Методи візуалізації інноваційних ідей» за спеціальностями «Менеджмент» і «Економіка підприємства»  

Детальніше...

11 листопада в м. Запоріжжя в конференц-залі стадіону Славутич-Арена відбувся захід, спрямований на розвиток підприємницької діяльності Запорізької області - Zaporizhzhia Business Booster (BBZ).

Детальніше...

09 листопада директором ЕІДМУ "КПУ" Ткаченко В. С. була організована екскурсія для викладачів та студентів Класичного приватного університету (м. Запоріжжя) на чолі з директором Інституту управління Мерзляк А. В. на Запорізьку атомну електростанцію.

Детальніше...

23 жовтня в приміщенні Запорізької обласної ради в рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки відбулось засідання конкурсної комісії з відбору бізнес-планів.

Детальніше...