Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
24 | 09 | 2017
Menu
Погода

Кафедри

Кафедра правознавства є випускаючою й здійснює підготовку юристів за напрямком 6.030401 – «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр з права».

Кафедра постійно та плідно співпрацює з різними установами м. Енергодара, сферою діяльності яких є юриспруденція, зокрема Енергодарським міським судом, Прокуратурою міста, різними службами органів внутрішніх справ, Державною юридичною консультацією та адвокатами й нотаріусами міста та регіону.

Випускники за напрямом підготовки «Правознавство» з кваліфікацією «бакалавр з права» згідно з Державним класифікатором професій можуть працювати на посадах:

– Агенти по зайнятості та трудовим контрактам,

– Агенти з комерційних послуг та торгові брокери,

– Технічні спеціалісти в галузі управління,

– Секретарі адміністративних органів,

– Судові секретарі, виконавці, розпорядники,

– Державні інспектори,

– Інспектори митної служби,

– Інспектори податкової служби,

– Інспектори з соціальної допомоги,

– Інспектори з ліцензування,

– Інспектори воєнізованої охорони та приватні детективи,

– Соціальні працівники,

– Декларанти,

– Організатори діловодства,

– Фахівець з вирішення конфліктів,

– Фахівець з інтелектуальної власності,

– Помічник адвоката,

– Помічник судді,

– Помічник слідчого,

– Помічник нотаріуса,

– Юрисконсульт,

– Інші.

На сьогодні студенти напряму підготовки «Правознавство» мають змогу продовжити навчання у Класичному приватному університеті й отримати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст з права».

На базі ЕІДМУ «КПУ» при кафедрі правознавства діє юридична клініка, основною метою якою є надання консультацій юридичного характеру населенню, підвищення правової культури громадян та залучення до практичної діяльності студентів-правників ЕІДМУ «КПУ».

Студенти отримують диплом бакалавра права державного зразка:

diplom1

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

3.09.2017 в ЕІДМУ «КПУ» відбулась зустріч керівництва інституту з представниками Енергодарського міського центру зайнятості – директором Солдатенко Іриною Олександрівною та спеціалістом з профорієнтації Ковалюк Світланою Іванівною.

Детальніше...

 1 вересня в Енергодарському інституті державного та муніципального управління. 

Детальніше...

 18-19 травня за участю Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія) в Запорізькому національному університеті провів свою роботу масштабний дводенний міжнародний семінар «Виклик багатомовної освіти в Україні».

 

Детальніше...

 У цьому місяці відбулася зустріч директора Енергодарського інституту Володимира Сергійовича Ткаченка із представниками Енергодарського міського центру зайнятості та директором Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Детальніше...

 27 квітня 2017 року Енергодарський інститут гостинно вітав майбутніх абітурієнтів на святі День відкритих дверей, а студентство приємно вразило святковим флеш-мобом. 

Детальніше...

 11 квітня з метою поліпшення санітарного та естетичного стану території Енергодарського інституту 

Детальніше...