Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
21 | 04 | 2018
Menu
Погода

Кафедри

Кафедра правознавства є випускаючою й здійснює підготовку юристів за напрямком 6.030401 – «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр з права».

Кафедра постійно та плідно співпрацює з різними установами м. Енергодара, сферою діяльності яких є юриспруденція, зокрема Енергодарським міським судом, Прокуратурою міста, різними службами органів внутрішніх справ, Державною юридичною консультацією та адвокатами й нотаріусами міста та регіону.

Випускники за напрямом підготовки «Правознавство» з кваліфікацією «бакалавр з права» згідно з Державним класифікатором професій можуть працювати на посадах:

– Агенти по зайнятості та трудовим контрактам,

– Агенти з комерційних послуг та торгові брокери,

– Технічні спеціалісти в галузі управління,

– Секретарі адміністративних органів,

– Судові секретарі, виконавці, розпорядники,

– Державні інспектори,

– Інспектори митної служби,

– Інспектори податкової служби,

– Інспектори з соціальної допомоги,

– Інспектори з ліцензування,

– Інспектори воєнізованої охорони та приватні детективи,

– Соціальні працівники,

– Декларанти,

– Організатори діловодства,

– Фахівець з вирішення конфліктів,

– Фахівець з інтелектуальної власності,

– Помічник адвоката,

– Помічник судді,

– Помічник слідчого,

– Помічник нотаріуса,

– Юрисконсульт,

– Інші.

На сьогодні студенти напряму підготовки «Правознавство» мають змогу продовжити навчання у Класичному приватному університеті й отримати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст з права».

На базі ЕІДМУ «КПУ» при кафедрі правознавства діє юридична клініка, основною метою якою є надання консультацій юридичного характеру населенню, підвищення правової культури громадян та залучення до практичної діяльності студентів-правників ЕІДМУ «КПУ».

Студенти отримують диплом бакалавра права державного зразка:

diplom1

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

11 листопада в м. Запоріжжя в конференц-залі стадіону Славутич-Арена відбувся захід, спрямований на розвиток підприємницької діяльності Запорізької області - Zaporizhzhia Business Booster (BBZ).

Детальніше...

09 листопада директором ЕІДМУ "КПУ" Ткаченко В. С. була організована екскурсія для викладачів та студентів Класичного приватного університету (м. Запоріжжя) на чолі з директором Інституту управління Мерзляк А. В. на Запорізьку атомну електростанцію.

Детальніше...

23 жовтня в приміщенні Запорізької обласної ради в рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки відбулось засідання конкурсної комісії з відбору бізнес-планів.

Детальніше...

3.09.2017 в ЕІДМУ «КПУ» відбулась зустріч керівництва інституту з представниками Енергодарського міського центру зайнятості – директором Солдатенко Іриною Олександрівною та спеціалістом з профорієнтації Ковалюк Світланою Іванівною.

Детальніше...

 1 вересня в Енергодарському інституті державного та муніципального управління. 

Детальніше...

 18-19 травня за участю Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія) в Запорізькому національному університеті провів свою роботу масштабний дводенний міжнародний семінар «Виклик багатомовної освіти в Україні».

 

Детальніше...