Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
21 | 01 | 2019
Menu
Погода

ЕІДМУ "КПУ" відвідало керівництво Запорізької АЕС

Третього листопада 2016 року ЕІДМУ "КПУ" відвідало керівництво Запорізької АЕС на чолі з в. о. генерального директора Пишним В. М. Мова йшла про укладення договору про довгострокове співробітництво між ВП ЗАЕС та ЕІДМУ "КПУ" щодо організації підготовки на базі інституту спеціалістів середньотехнічної освіти за виробничими спеціальностями, які необхідні для ВП ЗАЕС.

Для підвищення ефективності підготовки кадрів ВП ЗАЕС планує надати виробничі приміщення, технічну базу для якісної професійної підготовки молодих спеціалістів. Також ВП ЗАЕС планує залучати своїх висококваліфікованих спеціалістів з практичним досвідом та надати методичну допомогу для навчання студентів відповідних спеціальностей.

В свою чергу ЕІДМУ «КПУ» за своїми планами, враховуючи стан справ з потребою в спеціальностях на рівні вищої освіти і на рівні професійно-технічної освіти, готується до відкриття нових інших виробничих спеціальностей, на які є попит в місті і регіоні, в тому числі інтегрованих спеціальностей.

 Підтримка ВП ЗАЕС сприятиме збільшенню уваги до спеціальностей, за якими навчатиме ЕІДМУ "КПУ", і зменшенню відтоку випускників шкіл до інших міст.

Не оминуло розмову і питання про відкриття на базі ЕІДМУ «КПУ» Академічного бізнес-інкубатору, який вже підтримали та всебічно допомагають в створенні Енергодарська міська рада та Регіональний фонд підприємництва в Запорізькій області.  Співрозмовники з ВП ЗАЕС проявили інтерес до нового проекту і розповіли, що їх молоді спеціалісти мають багато інноваційних перспективних проектів і з задоволенням приймуть участь в проекті створення Академічного бізнес-інкубатора, а ВП ЗАЕС всіляко буде підтримувати їх починання.

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Сьогодні в Енергодарському інституті державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха "Класичного приватного університету" відповідно до наказу МОН України від 04.06.2018 р. № 1062-л, з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки "Правознавство" розпочала свою роботу експертна комісія. 

Детальніше...

В рамках стратегії розвитку Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха «Класичного приватного університету» одним з найважливіших пунктів є розширення баз для проходження практик і стажувань студентами вузу. 

Детальніше...

 7-8 травня в Енергодарському інституті були проведені майстер-класи «Методи візуалізації інноваційних ідей» за спеціальностями «Менеджмент» і «Економіка підприємства»  

Детальніше...

11 листопада в м. Запоріжжя в конференц-залі стадіону Славутич-Арена відбувся захід, спрямований на розвиток підприємницької діяльності Запорізької області - Zaporizhzhia Business Booster (BBZ).

Детальніше...

09 листопада директором ЕІДМУ "КПУ" Ткаченко В. С. була організована екскурсія для викладачів та студентів Класичного приватного університету (м. Запоріжжя) на чолі з директором Інституту управління Мерзляк А. В. на Запорізьку атомну електростанцію.

Детальніше...

23 жовтня в приміщенні Запорізької обласної ради в рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки відбулось засідання конкурсної комісії з відбору бізнес-планів.

Детальніше...