Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
24 | 09 | 2017
Menu
Погода

День відкритих дверей!

27 квітня 2017 року Енергодарський інститут гостинно вітав майбутніх абітурієнтів на святі День відкритих дверей, а студентство приємно вразило святковим флеш-мобом. Завітали на святковий захід учні дев’ятих, одинадцятих класів Енергодарських загальноосвітніх навчальних закладів, батьки та представники Управління освіти міста.

Гостей привітав директор інституту, кандидат наук з державного управління Володимир Сергійович Ткаченко, який побажав учнівській молоді успіхів у закінченні школи та складані Зовнішнього незалежного оцінювання, а також розкрив можливості навчально-професійного розвитку в інституті.

Вперше в Енергодарському інституті свято пройшло в тематиці майстер-класів. Наші гості мали можливість відчути себе у тій професії, яку вони хочуть освоїти в подальшому. Сподіваємося, що отримані нові знання допоможуть майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір у своїй подальшій професійній спрямованості.

1 2

2

3

4

6

5

7

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

3.09.2017 в ЕІДМУ «КПУ» відбулась зустріч керівництва інституту з представниками Енергодарського міського центру зайнятості – директором Солдатенко Іриною Олександрівною та спеціалістом з профорієнтації Ковалюк Світланою Іванівною.

Детальніше...

 1 вересня в Енергодарському інституті державного та муніципального управління. 

Детальніше...

 18-19 травня за участю Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія) в Запорізькому національному університеті провів свою роботу масштабний дводенний міжнародний семінар «Виклик багатомовної освіти в Україні».

 

Детальніше...

 У цьому місяці відбулася зустріч директора Енергодарського інституту Володимира Сергійовича Ткаченка із представниками Енергодарського міського центру зайнятості та директором Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Детальніше...

 27 квітня 2017 року Енергодарський інститут гостинно вітав майбутніх абітурієнтів на святі День відкритих дверей, а студентство приємно вразило святковим флеш-мобом. 

Детальніше...

 11 квітня з метою поліпшення санітарного та естетичного стану території Енергодарського інституту 

Детальніше...