Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
24 | 03 | 2018
Menu
Погода

День відкритих дверей!

27 квітня 2017 року Енергодарський інститут гостинно вітав майбутніх абітурієнтів на святі День відкритих дверей, а студентство приємно вразило святковим флеш-мобом. Завітали на святковий захід учні дев’ятих, одинадцятих класів Енергодарських загальноосвітніх навчальних закладів, батьки та представники Управління освіти міста.

Гостей привітав директор інституту, кандидат наук з державного управління Володимир Сергійович Ткаченко, який побажав учнівській молоді успіхів у закінченні школи та складані Зовнішнього незалежного оцінювання, а також розкрив можливості навчально-професійного розвитку в інституті.

Вперше в Енергодарському інституті свято пройшло в тематиці майстер-класів. Наші гості мали можливість відчути себе у тій професії, яку вони хочуть освоїти в подальшому. Сподіваємося, що отримані нові знання допоможуть майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір у своїй подальшій професійній спрямованості.

1 2

2

3

4

6

5

7

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

11 листопада в м. Запоріжжя в конференц-залі стадіону Славутич-Арена відбувся захід, спрямований на розвиток підприємницької діяльності Запорізької області - Zaporizhzhia Business Booster (BBZ).

Детальніше...

09 листопада директором ЕІДМУ "КПУ" Ткаченко В. С. була організована екскурсія для викладачів та студентів Класичного приватного університету (м. Запоріжжя) на чолі з директором Інституту управління Мерзляк А. В. на Запорізьку атомну електростанцію.

Детальніше...

23 жовтня в приміщенні Запорізької обласної ради в рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки відбулось засідання конкурсної комісії з відбору бізнес-планів.

Детальніше...

3.09.2017 в ЕІДМУ «КПУ» відбулась зустріч керівництва інституту з представниками Енергодарського міського центру зайнятості – директором Солдатенко Іриною Олександрівною та спеціалістом з профорієнтації Ковалюк Світланою Іванівною.

Детальніше...

 1 вересня в Енергодарському інституті державного та муніципального управління. 

Детальніше...

 18-19 травня за участю Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія) в Запорізькому національному університеті провів свою роботу масштабний дводенний міжнародний семінар «Виклик багатомовної освіти в Україні».

 

Детальніше...