Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
21 | 04 | 2018
Menu
Погода

Екскурсія на Запорізьку атомну електростанцію

У програму екскурсії увійшли відвідування інформаційного центру, оглядова екскурсія до машинного залу енергоблоку №5, знайомство з роботою майданчика ССВЯП та гідротехнічних споруд. Завершилась цікава та пізнавальна екскурсія відвідуванням повномасштабного тренажеру в навчально-тренувальному центрі ЗАЕС.

Відвідувачів вразила масштабність енергетичного підприємства, тому вони висловили щиру вдячність керівництву та співробітникам Інформаційного центру ВП «ЗАЕС» за насичену та цікаву подорож.

DSC 0743 

DSC 0737

 

DSC 0726

11111

22222

104797

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

11 листопада в м. Запоріжжя в конференц-залі стадіону Славутич-Арена відбувся захід, спрямований на розвиток підприємницької діяльності Запорізької області - Zaporizhzhia Business Booster (BBZ).

Детальніше...

09 листопада директором ЕІДМУ "КПУ" Ткаченко В. С. була організована екскурсія для викладачів та студентів Класичного приватного університету (м. Запоріжжя) на чолі з директором Інституту управління Мерзляк А. В. на Запорізьку атомну електростанцію.

Детальніше...

23 жовтня в приміщенні Запорізької обласної ради в рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки відбулось засідання конкурсної комісії з відбору бізнес-планів.

Детальніше...

3.09.2017 в ЕІДМУ «КПУ» відбулась зустріч керівництва інституту з представниками Енергодарського міського центру зайнятості – директором Солдатенко Іриною Олександрівною та спеціалістом з профорієнтації Ковалюк Світланою Іванівною.

Детальніше...

 1 вересня в Енергодарському інституті державного та муніципального управління. 

Детальніше...

 18-19 травня за участю Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія) в Запорізькому національному університеті провів свою роботу масштабний дводенний міжнародний семінар «Виклик багатомовної освіти в Україні».

 

Детальніше...