Енергодарський інститут державного та муніципального управління

 
20 | 03 | 2019
Menu
Погода

Екскурсія на Запорізьку атомну електростанцію

У програму екскурсії увійшли відвідування інформаційного центру, оглядова екскурсія до машинного залу енергоблоку №5, знайомство з роботою майданчика ССВЯП та гідротехнічних споруд. Завершилась цікава та пізнавальна екскурсія відвідуванням повномасштабного тренажеру в навчально-тренувальному центрі ЗАЕС.

Відвідувачів вразила масштабність енергетичного підприємства, тому вони висловили щиру вдячність керівництву та співробітникам Інформаційного центру ВП «ЗАЕС» за насичену та цікаву подорож.

DSC 0743 

DSC 0737

 

DSC 0726

11111

22222

104797

EIDMU

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Сьогодні в Енергодарському інституті державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха "Класичного приватного університету" відповідно до наказу МОН України від 04.06.2018 р. № 1062-л, з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки "Правознавство" розпочала свою роботу експертна комісія. 

Детальніше...

В рамках стратегії розвитку Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха «Класичного приватного університету» одним з найважливіших пунктів є розширення баз для проходження практик і стажувань студентами вузу. 

Детальніше...

 7-8 травня в Енергодарському інституті були проведені майстер-класи «Методи візуалізації інноваційних ідей» за спеціальностями «Менеджмент» і «Економіка підприємства»  

Детальніше...

11 листопада в м. Запоріжжя в конференц-залі стадіону Славутич-Арена відбувся захід, спрямований на розвиток підприємницької діяльності Запорізької області - Zaporizhzhia Business Booster (BBZ).

Детальніше...

09 листопада директором ЕІДМУ "КПУ" Ткаченко В. С. була організована екскурсія для викладачів та студентів Класичного приватного університету (м. Запоріжжя) на чолі з директором Інституту управління Мерзляк А. В. на Запорізьку атомну електростанцію.

Детальніше...

23 жовтня в приміщенні Запорізької обласної ради в рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки відбулось засідання конкурсної комісії з відбору бізнес-планів.

Детальніше...