1 етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Сьогодні в стінах Енергодарської малої академії наук в рамках ХХ міської науково-практичної конференції пройшов 1 етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. В якості почесного гостя на захід був запрошений директор Енергодарського інституту Vladimir Tkachenko.

Робота проходила за десятьма тематичними напрямками, серед яких окрім загальноосвітніх дисциплін, на огляд журі були представлені наукові проекти з екології та аграрних наук, мовознавства, економіки, технічних та комп’ютерних наук.

На етапі підготовки з учасниками конкурсу працювали наукові керівники учнівських робіт – викладачі Енергодарського інституту, а саме Пришляк М.І., Валерій СиницяУльяна Коробчук, Оксана Грушовець-Шептицька та Галина Тивоненко. Члени журі конкурсу зазначили, що дослідницькі роботи юних науковців були представлені на високому рівні, про що свідчить відмінне володіння матеріалом, чіткість та лаконічність виступів та грамотне ведення дискусії.

Найкращі наукові доробки отримали найвищі оцінки від суддів, а їх автори – шанс взяти участь у наступному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України на обласному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *