Регіональна науково-практична конференція ЕІДМУ “КПУ”

Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха «Класичного приватного університету» 17 травня 2018 року провів чергову регіональну науково-практичну конференцію на тему «Сучасні проблеми і перспективи суспільних, економічних, правових та інформаційних процесів в Україні».
Заступник директора з навчально-методичної роботи Енергодарського інституту Савченко Тетяна Вікторівна привітала присутніх та побажала плідної роботи і результативних дискусій.
У конференції взяли участь студенти Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха «Класичного приватного університету», Дніпрорудненського індустріального технікуму, а також слухачі Енергодарської малої академії наук. Розглядалися доповіді про стан молодіжного безробіття, розвиток кібертуризму в м. Енергодар, кібертероризм та інші.
Значимо також, що проведення конференції співпало із Всесвітнім святом «Вишиванки» до якого долучився і Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха «Класичного приватного університету».
Учасники конференції плідно попрацювали, вкінці були підведені підсумки та вручені доповідачам подяки за актуальні та цікаві доповіді. Бажаємо усім учасникам конференції та їхнім керівникам плідної та творчої наснаги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *