«Битва стартапів» серед майбутніх підприємців області – «Business Booster Zaporizhzhia»

19 травня вже вдруге в Запорізькому обласному центрі молоді пройшла «битва стартапів» серед майбутніх підприємців області – «Business Booster Zaporizhzhia» (BBZ).
Захід відбувся за ініціативою та сприянням Volodymyr Stepanenko – директора Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області та Eureka Language Centre під керівництвом Кирилл Чумаков (Kyrylo Chumakov).
Як і минулого року до складу експертів Бізнес-акселератора було запрошено директора Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха «Класичного приватного університету» Ткаченко Володимир, а також в якості гостя до проекту долучилася Ульяна Коробчук – директор Коледжу інформаційних та соціальних технологій.
Учасниками бізнес-майданчику мали змогу стати не лише молоді підприємці – інкубанти бізнес-інкубаторів, а й студенти вищих навчальних закладів області. Свої ідеї на «Business Booster Zaporizhzhia» від ЕІДМУ «КПУ» презентував студент 2 курсу спеціальності «Правознавство» – Іван Осетров. Його проект «Підготовка Енергодарської команди в рамках участі у Кіберспортивному турнірі» отримав багато позитивних відгуків від експертів та потенційних інвесторів, а також був відзначений подякою.
Окрім того, участь у першому етапі «битви» дає можливість поборотися за головний приз в обласному конкурсі бізнес-планів серед підприємців-початківців. У рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки на підтримку бізнес-планів учасників та випускників мережі бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів Запорізької області на безповоротній основі з обласного бюджету виділено 100 тис. грн. у 2018 році.
Тож, бажаємо успіху! Переможе найкращий!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *