День донора

Запрошуємо співробітників та студентів ЕІДМУ “КПУ” прийняти участь у проведенні у місті Енергодарі “Дня донора” та здати кров до відділення трансфузіології.

  1. Донорами можуть бути здорові люди, яким виповнилось 18 років.
  2. Прийом донорів проводиться за адресою пр-т Будівельників, 33; ДЗ «СМСЧ № 1» адміністративний корпус по пред’явленню паспорта йідентифікаційного коду, результату флюорографії до 1-го року: з 08.00 до 08.45 – вівторок, середа, четвер.
  3. З 1500 передуючого до 800 наступного дня перед здачею крові донорові не можна вживати: жирну, смажену, гостру, копчену їжу, яйця, а за 2 дні до здачі – алкогольні напої, у тому числі пиво.
  4. Перед здачею крові донор одержує безкоштовно чай з печивом, після здачі – обід на суму 37 грн. 15 копійок.
  5. Всім працюючим донорам після здачі крові видається довідка про пільги донорам, що дає право на звільнення від роботи на 2 дні, зі збереженням середнього заробітку.
  6. Абсолютними протипоказаннями до донорства є ВІЧ-інфекція, гепатити, сифіліс, туберкульоз.

Відносними протипоказаннями до донорства є всі гострі запальні захворювання, хронічні захворювання в стадії загострення, інфекційні захворювання. Рішення про допуск до здачі крові приймають лікар-терапевт і дерматовенеролог після анкетування й ретельного медичного огляду донора.

Телефон для довідок: (06139) 5-15-13 щодня з 07.00 до 15.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *