День кар’єри. Майстер-клас з правознавства

В травні в рамках вступної кампанії Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха проводить Дні кар’єри для учнів міських шкіл.
Вчора викладачі Енергодарського інституту влаштували пізнавальне знайомство з професіями для старшокласників ЕНВК №1 та ЕЗОШ №2.
Для проведення практичного майстер-класу з Правознавства до інституту було запрошено особливу гостю – експерта-криміналіста Енергодарського відділу поліції Світлану Гусак.
Приймаючи безпосередню участь у майстер-класі, присутні хлопці та дівчата отримали унікальну можливість відчути себе експертами та розкрити деякі секрети роботи криміналістів. Співробітник поліції ознайомила майбутніх абітурієнтів з вмістом службової валізи, а також розповіла про різні види експертиз і їх значення при розкритті правопорушень. «Секретний» кейс викликав велике захоплення у школярів. Разом з експертом-криміналістом майбутні правозахисники опинилися на імпровізованому місці події та зробили дактилоскопію відбитків пальців.
Зустріч пройшла цікаво та видовищно! Дякуємо учасникам та експертам! Чекаємо майбутніх студентів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *