Екскурсія на Запорізьку ТЕС

16 жовтня 2019 року студентська молодь мала можливість відвідати Запорізьку теплову електростанцію, яка розташована в енергетичній столиці України – Енергодарі, і є однією з найпотужніших теплових електростанцій в країні.
В ході екскурсії студенти із цікавістю спостерігали за роботою фахівців ДТЕК Запорізької ТЕС, відвідали різні цехи. Фахівці станції доступно і легко ознайомили студентів із основною діяльністю підприємства, умовами праці та роботою спеціалістів, що працюють у команді Запорізької ТЕС, провели зі студентами цікаву профорієнтаційну вікторину.
Учасники екскурсії дізналися про те, скільки видобувається енергії за рік (1700 Мега Ватт). Цікаво, що тут навіть відходи – зола – використовуються з користю – для будівництва доріг.
Студенти були у захваті від побаченого та почутого. Вразили масштаби підприємства, технічне обладнання. А особливо центр керування станцією, де вони побачили сучасне комп’ютерне оснащення, пульти керування та технології процесу видобутку електроенергії.
Організована екскурсія виявилася інформативною і пізнавальною для студенток, впевнені, вона допоможе їм в подальшому працевлаштуванні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *