Інструкція з активації та роботи у корпоративному акаунті Gmail

1. Спочатку необхідно зайти у свою особисту пошту <name>@gmail.com, знайти там лист від The Google Workspace, та натиснути на нього.

2. У листі про зміну вашого паролю потрібно натиснути синю кнопку “Скинути пароль” або “Увійти” (якщо ви вперше реєструєтеся)

3. У вас відкриється нова вкладка з формою введення нового паролю. Придумайте новий пароль (він повинен містити не менше 8 латинських символів та цифр), введійть його у форму, повторіть його ще раз, нижче, та натисніть кнопку “Змінити пароль“. Увага, Обов’язково запам’ятайте цей пароль!

4. Таким чином ви потрапите до інформаційної панелі акаунту, звідки зможете перейти до потрібного сервісу.

Увага! Якщо перед цим у ваз з’явиться сторінка з умовами угоди, приймайте її. На запит, чи зв’язувати ваш акаунт з доменом eidmu.zp.ua, рекомендується обирати “Так, зв’язати”.

5. Важливо! Якщо ви використовуєте кілька акаунтів у одному браузері, обов’язково перевіряйте, який саме акаунт активний у даний час, особливо у google-клас.

6. У “шапці” кожного курсу повинно бути посилання на відеоконференцію Meet, за яким ви переходите на початку занять за розкладом.

7. Якщо у вас виникають будь-які технічні проблеми з активацією акаунту, чи ви забули / не встигли змінити пароль, пишіть на пошту v@eidmu.zp.ua – обов’язково вказуйте прізвище, групу, e-mail адресу та суть проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *