Інтелект Батл. Фінал.

11 квітня в КДЦ “Молодіжний” відбувся довгоочікуваний фінал гри Інтелект Батл 2019!
Під суворим та прискіпливим наглядом журі учасники інтелектуальної гри намагалися знайти відповіді на несподівані та неординарні питання. В умовах напруженої боротьби гравці приймали швидкі та вірні рішення, а члени журі намагались з’ясувати хто найрозумніший.
Протягом всього змагання суперники докладали зусиль аби вирватися в лідери, поступово набираючи бали в кожному конкурсі. Але переможець може бути тільки один! Завдяки своїй наполегливості, харизмі, силі та розуму перемогу здобула команда “Фантазія” Енергодарської ЗОШ №7!
Директор Енергодарського інституту Володимир Ткаченко нагородив учасників фіналу грамотами, пам’ятними подарунками та сетифікатами на навчання в інституті, а команда-переможець отримала почесний кубок та цінні подарунки від організаторів та партнерів заходу.
Директор інституту зазначив, що основною метою заходу є інтелектуальний розвиток і виховання свідомої й активної молоді в Україні, об’єднання її творчого та лідерського потенціалу, а також наголосив, що інститут з радістю прийме учасників фіналу до лав студентів!
Хочеться запевнити, що інтелектуальні змагання на цьому не закінчуються. Вже наступного року відбудеться нова серія ігор “Інтелект Батл – 2020”, на яку ЕІДМУ “КПУ” запрошує всіх бажаючих довести, що саме вони найрозумніші!

Один коментар до “Інтелект Батл. Фінал.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *