International IT Forum 2019. Держава у смартфоні

Сьогодні директор інституту Володимир Ткаченко прийняв участь у національному заході міжнародного масштабу для власників бізнесу, компаній у сфері ІТ та проактивних громадян International IT Forum 2019. Проект відбувається в м. Запоріжжя за підтримки Офісу Президента України та за участю спікерів міжнародного та національного рівнів, представників міжнародних проектів, донорів бізнесу і державних та муніципальних інститутів.
У виставковому центрі “Козак-палац” зібралися 12 тисяч відвідувачів задля того, щоб першими дізнатися про досвід впровадження інноваційних розробок у життя країни.
Адже саме сьогодні вперше в Україні презентують програму «Держава у смартфоні». Понад 50 компаній з України і світу в експозиційній зоні представлять світові Digital тренди (робототехніка, дрони, VR, AR, софт рішення для бізнесу, штучний інтелект тощо).
Вперше захід такого рівня проходить не в столиці, а в обласному центрі. На головній сцені Форуму: організатор International IT Forum 2019 Артур Гарслян, власник незалежної креативної компанії Fedoriv, топ-спікер запорізького International IT Forum 2019 Андрій Федорів, Віце-прем’єр-міністр України, радник Президента з digital-напряму Михайло Федоров.
Учасники проекту отримають унікальну можливість для налагодження приватно-державного партнерства та міжнародних зв’язків, презентації власного бізнес-потенціалу та останніх digital розробок, а також стовідсотковий мотивуючий досвід для особистого зростання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *