Історія успіху наших студентів

Учора, 26 листопада 2019 року, Team Leader Всеукраїнського соціального проекту “Історія успіху” під керівництвом директора коледжу Енергодарського інституту імені Р. Г. Хеноха Уляни Коробчук, провели зустріч з 10 кратним чемпіоном України, 3 кратним чемпіоном Європи, майстром спорту України з боксу та студентом коледжу ЕІДМУ “КПУ” Артуром Пригодою.

Мета соціального проекту “Історія успіху”: створення всеукраїнського громадського руху спрямованого на розвиток потенціалу молоді та формування особистостей шляхом організації зустрічей серед школярів старших класів і студентів з відомими особистостями з різних сфер суспільства, які домоглися успіху в своєму житті, а також виявлення в молодіжному середовищі “зірочок”, подальше їх навчання і залучення в соціально-активне життя свого міста і країни.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері, студети задавали багато питань боксеру, їх цікавило все, як досягнути успіх, про сім’ю були питання, про спортивні досягнення, в яких країнах були бої. Артур зміг зацікавити студентів, своєю розмовою про спорт.

«Успішні люди — успішна країна». І це не гасло. Багато людей мріють жити в новій Україні, але подальший розвиток країни безпосередньо залежить від людей, які в ній проживають. Може спортсмен стати чемпіоном без досвідченого тренера? Напевно ні. Немає випадків у сучасному спорті, щоб видатними спортсменами ставали люди без участі тренера. Як говорить один з кращих тренерів з особистісного росту Ентоні Роббінс «Практично кожен, хто домігся значного успіху, завжди мав перед собою модель, наставника або вчителя, які рухали його в необхідному напрямку». Тому ідея про підтримку і мотивації молоді до власної реалізації з боку відомих людей є дуже актуальною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *