Міжнародна конференція «Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода в контексті підготовки фахівців для правничої професії ХХІ сторіччя»

Цими днями на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходить дводенна Міжнародна конференція «Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода в контексті підготовки фахівців для правничої професії ХХІ сторіччя» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Програми USAID «Нове правосуддя». В заході приймають участь Міністр юстиції України Павло Петренко, заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, заступник Голови Місії, Посольство США в Україні Джордж Кент, представники правничих шкіл України та інших країн, представники організацій громадянського суспільства, міжнародні експерти.

Серед присутніх – директор Енергодарського інституту Володимир Ткаченко. Захід присвячений питанням забезпечення якості та впровадження інновацій у системі юридичної освіти. Учасникам будуть презентовані проекти з модернізації змісту юридичної освіти, методології та інструментарій забезпечення якості правничої професії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *