Об’єктове тренування з цивільного захисту

У четвер, 23 квітня, в ЕІДМУ «КПУ» проводилося об’єктове тренування з цивільного захисту. З цього року, на відміну від практики минулих років, даний захід буде проводитися  щорічно. Крім того, протягом навчального року для студентів та професорсько-викладацького складу інституту буде проведено навчання з питань реагування та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Даний захід проводився з попередньою установкою «Пожежа на об’єкті». В ході тренування були відпрацьовані дії таких формувань, як команда охорони громадського порядку, евакуаційна комісія, а також команд пожежогасіння та надання першої долікарської допомоги.

В цілому, проведення заходу можна вважати успішним: весь колектив інституту та студенти були евакуйовані раніше розрахованого часу (годину Х+15 хвилин), а підрозділи повністю виконали покладені на них обов’язки. Але ж, були виявлені і недоліки, які мають бути усунені в найближчий термін. Зокрема, виявилося, що система оповіщення працює недостатньо ефективно – не на всій території будівлі інституту однаково добре чутно дзвоники, відсутнє освітлення одного з евакуаційних виходів, а двері забезпечені не засувами, як і належить за інструкцією, а звичайними врізними замками.

У наступному навчальному році планується провести аналогічні тренування з хімзахисту та радіаційної безпеки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *