Професіографічна екскурсія на ДТЕК Запорізьку ТЕС

#професіографічна_екскурсія #Запорізька_ТЕС #професійна_орієнтація_школярів #робітничі_професії
Професіографічна екскурсія на ДТЕК Запорізьку ТЕС для учнів та студентів міста Енергодар.
Професіографічна екскурсія, як одна з форм профорієнтаційної роботи, дає можливість школярам безпосередньо познайомитися з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи. З метою забезпечення належного рівня професійної орієнтації учнівської та студентської молоді, формування позитивного ставлення до робітничих професій, популяризації затребуваних на регіональному ринку праці енергетичних спеціальностей, фахівці Енергодарської міської філії ЗОЦЗ організовують і проводять такі заходи на підприємствах нашого міста Енергодар. Протягом жовтня 2019 старшокласники та студенти м. Енергодара мали можливість відвідати одну із потужних теплових електростанцій в Україні #ДТЕК_Запорізька_ТЕС.
В ході екскурсії діти із зацікавленістю спостерігали за роботою фахівців ДТЕК Запорізької ТЕС, відвідали різні ЦЕХИ, мали можливість дізнатися про навчальні заклади, які готують спеціалістів на це підприємство. Доступно і легко фахівці ДТЕК Запорізької ТЕС ознайомили учнів із основною діяльністю підприємства, умовами праці та роботою спеціалістів, що працюють у команді Запорізької ТЕС.
Дякуємо директору Запорізької ТЕС Шовгелі Сергію Володимировичу та його команді професіоналів за цікаві насичені екскурсії, які змогли відвідати старшокласники та студенти м. Енергодара.
Організовані екскурсії виявилася інформативними та пізнавальними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *