Церемонія привітання та нагородження учасників АТО

2 грудня, 17.00 в мерії відбулася церемонія привітання та нагородження учасників АТО від міської влади та концертна програма від МПК «Сучасник».

Зала була повна — атовці прийшли на свято з родинами. Не забули запросити почесних гостей — батьків тих бійців, що загинули в зоні АТО — родину Полуляхів, Любов Щурову та Єву Мидловець. Знайшла в собі сили прийти Віра Котелянець — мама полоненого російськими спецслужбами Євгена Панова.

Від імені міської влади з Днем ЗСУ вітав ВО міського голови Олег Гордевич.

Відзнакою начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України нагороджені 10 військовослужбовців Збройних Сил України, які брали участь в АТО і отримали статус учасника бойових дій. За стійкість, особисту мужність і героїзм, самовідданість і патріотизм при захисті незалежності та територіальної цілісності України в зоні АТО медаллю «Захисник рідної землі» нагороджені старшина Юрій Соколов, капітан Олександр Верігін, майор Олег Мітенков.

Медалі «За оборону рідної держави» отримали військовослужбовці Збройних Сил України, а також бійці військових частин №3033 та №3042 Національної Гвардії України.

Серед нагороджених медаллю — учасник АТО Євген Панов. Нагороду отримала мати Євгена Віра Котелянець зі словами: «Ми обов’язково переможемо!».

Концерт та церемонія нагородження проходили в невимушеній обстановці — бійці стоячи аплодували Олені Ситник, матері атовця, яка співала пісню про мамину молитву. Хвилиною мовчання вшанували загиблих побратимів, а потім стоячи привітали батьків, які виховали гідних синів. Дочці Сергія Полуляха подарували симпатичного м’якого ведмедика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *