Відкриття молодіжного бізнес-центра «РЕЗИДЕНТ»

20 жовтня на території Енергодарського інституту державного та муніципального управління було відкрито Молодіжний бізнес-консалтинг центр «РЕЗИДЕНТ» – неформальний креативний відкритий простір молодіжних ініціатив для роботи, розвитку та відпочинку.

Організатори центру Ульяна Коробчук та Марина Твердохліб презентували Молодіжний простір, який складається з трьох різних локацій в єдиному комплексі для проведення змістовного дозвілля. Це coachroom, в якому відбуватиметься проведення освітніх та менторських програм, тернінгів, семінарів та майстер-класів, кіберклуб СyberAthlete (CA#VR) – сучасна ігрова зона, де надаватимуться ІТ- послуги та будуть створені можливості для проведення кібер змагань, Сoworking простір – створений для затишного вільного спілкування людей, об’єднаних спільними інтересами. Також в центрі працює школа Robocode.

На відкритті були присутні керівники міста та містоутворюючих підприємств, які висловили підтримку та побажали ініціаторам натхнення та успіху в реалізації цього проекту.

Ми впевнені, що ця подія безумовно буде сприяти розвитку регіонального науково-освітнього центру на базі Енергодарського інституту імені Р. Хеноха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *