Виклик багатомовної освіти в Україні

18-19 травня за участю Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія) в Запорізькому національному університеті провів свою роботу масштабний дводенний міжнародний семінар «Виклик багатомовної освіти в Україні». Участь у роботі семінару взяли майже півтисячі представників навчальної галузі.

Під час привітання учасників міжнародного семінару директор Нарвського коледжу Тартуського університету Крістіна Каллас розповіла присутнім про Проект, який реалізується за фінансової підтримки Міністерства іноземних справ Естонії та в рамках програми співробітництва з розвитку та гуманітарної допомоги. Також гостя висловила переконання, що треба вчити себе «змінювати мови вільно й гнучко».

Приймав участь у семінарі і наш виш – Енергодарський інститут, а саме директор Володимир Сергійович Ткаченко, заступник директора Савченко Тетяна Вікторівна, директор Енергодарського коледжу інформаційних та соціальних технологій Коробчук Уляна Володимирівна та начальник відділу кадрів Твердохліб Марина Володимирівна. Обмін досвідом та участь пройшли у робочій групі «Проблеми формування предметної і лінгвосоціокультурної компетенцій студентів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *