Екскурсія на Запорізьку атомну електростанцію

16 жовтня колектив та студенти Енергодарського інституту та коледжу відвідали Запорізьку атомну електростанцію. Екскурсія відбулась завдяки та в супроводі співробітників Інформаційного центру ВП «ЗАЕС», за що висловлюємо їм щиру вдячність!
Студенти, серед яких були майбутні менеджери, програмісти та соціологи, мали змогу наочно побачити всю силу, могутність та масштаби підприємства-гіганта. Надзвичайно цікавою та пізнавальною стала ця подорож для всієї екскурсійної групи. Неймовірно допитливими виявилися як студенти так і викладачі – серед безлічі різноманітних запитань не було жодного, яке б залишилось без відповіді!
Завдяки професіоналізму, величезному багажу знань та багаторічному досвіду персоналу містоутворюючого підприємства, відвідувачі отримали уявлення про виробництво електричної енергії та складні процеси, необхідні для цього, про енергосистему України в цілому та роль в ній атомної енергетики зокрема, переконались в безпечності та надійності найбільшого в Європі енергетичного комплексу.
Висловлюємо окрему подяку персоналу ССВЯП, енергоблоку №5, гідротехнічних споруд та учбово-тренувального центру за щирий прийом та змістовну екскурсію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *