Найкраща країна – моя Україна!

22 квітня 2016 року в Енергодарському багатопрофільному ліцеї відбулася заключна фінальна частина Фестивалю проектів “Найкраща країна – моя Україна!”. В рамках заходу учнями були розроблені та презентовані проекти з напрямів: “Телебачення” (“Телевізійний репортаж”); “Друковані та електронні публікації” (“Художня книга”; “Газетна / журнальна публікація”; “Соціальний плакат”); “Аудіовізуальний твір” (“Фоторепортаж”; “Відеофільм”; “Буктрейлер”; “Відеопоезія”); “Інтерактивна презентація”; “Моделювання фізичних процесів”; “Програмування”. У Фестивалі взяли активну участь учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів міста, серед яких: Енергодарський багатопрофільний ліцей, Енергодарська багатопрофільна гімназія “Гармонія”, Енергодарський навчально-виховний комплекс №5; Енергодарська загальноосвітня школа №2.

Для оцінювання якості та привабливості запропонованих учнями проектів в якості членів журі були запрошені представники Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха “Класичного приватного університету”: Нечипоренко Юрій Леонідович ˗ кандидат технічних наук, директор інституту; Зінухов Сергій Вячеславович ˗ кандидат економічних наук, заступник директора з навчально-методичної роботи; Щербина Сергій Степанович ˗ кандидат соціологічних наук, директор коледжу; Борозенець Світлана Ігорівна ˗ викладач кафедри соціальних та інформаційних технологій.

За думкою членів журі захід був дуже добро організований та проведений на високому рівні. Проекти були різноманітними, але зробленими якісно та добротно. Кожен з учасників підійшов до справи творчо й з натхненням, що дозволило отримати дуже цікаві та яскраві проекти, а самім проектувальникам розширити власний кругозір та стати більш обізнаними в галузі використання інформаційних технологій для розробки та просування власних проектів в різноманітних сферах життя, науки, культури тощо.

Членами журі був також відмічений патріотичний настрій багатьох проектів та визначена плодотворна робота вчителів, які допомагали своїм підопічним в розробці проектів та підтримували їх протягом всього періоду підготовки та проведення Фестивалю.

На останнє, від членів журі, хочеться подякувати організаторам та учасникам Фестивалю за яскраве закінчення роботи над проектами та побажати подальших творчих успіхів та нових досягнень!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *