В Енергодарі стартує проект «Історія успіху»: хто стане першим спікером – мотиватором?

В Енергодарському інституті імені Рема Хеноха стартує всеукраїнський соціальний проект «Історія успіху», в рамках якого студенти та школярі матимуть нагоду поспілкуватись з видатними особистостями, які й розкажуть слухачам про те, який шлях вони подолали, аби стати успішними. Це не аби як важливо, адже саме молодь вже завтра будуватиме майбутнє нашої держави.

Ініціатор створення проекту в Енергодарі Уляна Коробчук цитує одного з кращих світових тренерів з особистісного розвитку Тоні Роббінса : «Практично кожен, хто домігся значного успіху, завжди мав перед собою наставника чи вчителя, який рухав його в правильному напрямку». І зазначає, що саме тому ідея підтримувати та мотивувати молодь  реалізовуватися у житті є дуже актуальною.

Першим спікером проекту буде чемпіон України, боксер Артур Пригода. Саме він поділиться з молоддю секретом свого успіху вже наступного вівторка, 26 листопада, о 12:00. Хочемо додати, що на енергодарську молодь чекає мотиваційна зустріч не тільки з Артуром, а й  Раїсою Топорковою та Кирилом Зіміним. Сподіваємося, що буде пізнавально!

Джерело…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *