Я – Громадянин!

11 грудня 2015 року Обласний центр патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради проводив на базі Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха “Класичного приватного університету” обласну квест-гру для учнівської молоді «Я – Громадянин!».

У заході прийняло участь 7 команд, а це понад 70 представників шкільної молоді 9-11 класів міста Енергодар.

Протягом гри команди вже традиційно дізналися більше про державні установи, необхідні у громадському житті людини та отримали нагоду поринути у світ прав та обов’язків громадянина. На конкурсних етапах учасників чекали цікаві завдання, які допомагають навчитися практичним навичкам: складати різноманітні заяви за допомогою он-лайн ресурсів, надавати долікарську допомогу, виготовляти патріотичну символіку та інше. Вихованці навчальних закладів продемонстрували свої таланти у творчих конкурсах та проявили кмітливість в інтелектуальних завданнях.

За результатами змагань призові місця розділилися наступним чином:

  • 1 місце – команда «Dream Team» Енергодарського навчально-виховного комплексу № 5;
  • 2 місце – команда «Stalker» Енергодарського інституту державного та муніципального управління ім. Р.Г. Хеноха «Класичного приватного університету»;
  • 3 місце – команда «Вихованці Феміди» Енергодарської малої академії наук учнівської молоді Енергодарського навчально-виховного комплексу № 1.

Вітаємо переможців!!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *